CFMOTO 800MT Explore

„Čínsky drak“, ktorý Vám umožní posunúť svoje limity odhodlania a odvahy. Umožní Vám vydať sa na miesta, ktoré Vám mohli predtým  pripadať nedosiahnuteľné. Neobmedzujte vašu predstavivosť vzdialeností a zdanlivou obtiažnosťou cesty.

CFMOTO 800MT Explore Vás prevezie do cieľa tým najúžasnejším spôsobom ….

Náš dráčik lieta s radovým dvojvalcom LC8c s objemom 799 ccm známy z motocyklov KTM 790, upravený na plnenie emisnej normy EURO 5.

Pre lepšiu komunikáciu používa

8″ dotykový displej pre zobrazenie nielen jazdných údajov a záznamov, ale aj pre ovládanie všetkých doplnkových funkcií a systému stroja vrátane Apple CarPlay.

Pomôže ako môže:

Viacstupňová kontrola trakcie (TC), ABS a 6 jazdných režimov s možnosťou plnej deaktivácie asistentov prispôsobí motocykel presne vašim potrebám a jazdným situáciám.

Ukáže Vám správnu cestu:

Tam, kam chcete, vás vždy dovedie plne integrovaná navigácia. Aj v najrušnejších situáciách viete, čo sa deje okolo motocykla, vďaka radaru, ktorý monitoruje okolie.

Aby ste sa ľahko zbalili:

Čierne hliníkové boxy s tesnením na ochranu batožiny pred prachom a vlhkosťou a s vnútornou výstelkou. Integrované oká umožňujú zaistenie ďalších batožín. (voliteľná výbava)

Rýchlo hore, rýchlo dolu:

Obojsmerné rýchloradenie pre intenzívnejšie zážitky.

Aj v chladnejšom počasí

Aj v nepriaznivých podmienkach sa 800MT Touring snaží zaistiť jazdcovi maximálny komfort. K tomu využíva aj vyhrievané sedadlo a rukoväte riadidiel.

Tlmič riadenia

Pre bezpečnosť a pohodlie pri jazde je motocykel vybavený tlmičom riadenia.

Dojazd 400 km

Palivová nádrž s objemom 19 l v kombinácii s výkonným a úsporným motorom zaistí akčný rádius až 400 km.

Nastaviteľné vidlice

Plne nastaviteľné predné aj zadné tlmiče japonskej značky KYB. Maximálne pohodlie, osvedčená kvalita.

T-BOX / CFMOTO RIDE

Štatistika jazdy, nepretržité monitorovanie stavu motocykla a polohy. Upozornenie na neštandardný stav motocykla a ďalšie funkcie. To je aplikácia CFMOTO RIDE v spojení s komunikačnou jednotkou T-BOX.

Tempo pod kontrolou

Pre bezstarostnú plynulú jazdu tu je tempomat s intuitívnym ovládaním.

LED osvetlenie

Štýl, elegancia, funkcie a bezpečnosť. To sú atribúty LED osvetlenia vrátane prídavných svetiel integrovaných do designu stroja.

Veľké drobnosti

1 – Ochranné kryty rukovätí
2 – Ukazovateľ tlaku a teploty pneumatík
3 – Elektronický plyn
4 – Centrálny stojan + kryt motora