APARTMÁN VIKTÓRIA 5

Priamo v srdci  Liptova vlastním krásny dvojlôžkový apartmán s možnosťou prístelky, ktorý ponúkam na prenájom.

Apartmán Viktória 5 sa nachádza v Hrabovskej doline,  v blízkosti Ski and Bike park Ružomberok.

Apartmán Viktória 5 je celoročne využiteľný, na aktívny oddych  – turistiku, bicyklovanie, lyžovanie, plávanie, ale aj na relax. Dalo by sa povedať, že Apartmán Viktória 5 má takmer „strategickú“ polohu (na konci stránky je uvedených pár tipov na výlety v okolí).

Apartmán Viktória 5 sa nachádza v apartmánovom dome Viktória na 1.poschodí s možnosťou použitia výťahu. Vstup do domu je riešený čipom, tak ako aj vstupné dvere do samotného apartmánu.

Vchádzate do pomerne priestrannej predsiene vybavenej vešiakom a komodou zo zásuvkami. Jedny z troch dverí Vás zavedú do technickej miestnosti na uloženie batožiny, lyži a podobne.

Druhé dvere sú do kúpeľne a WC so sprchovým kútom, umývadlom. K dispozícii je aj práčka a sušič na vlasy.

Tretie dvere vedú do ústrednej miestnosti

V miestnosti sa nachádza dvojlôžko s možnosťou rozdelenia na dve samostatné postele. Dá sa vytvoriť  prístelka z pohodlného kresla, ktoré je štandardne použiteľné na sedenie pri stolíku, kde si môžete zahrať napríklad aj spoločenské hry, ako Človeče nehnevaj sa …., TV a rádio sa nachádzajú na stene. Na uloženie vecí slúži zásuvková komoda.

Bezplatná WIFI je k dispozícii v priestoroch celého apartmánu.

Kuchyňa je vybavená takmer ako u vás doma: sklokeramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnka, kávovar nespresso (vrátane kapsulí do neho), rýchlovarná konvica, hrnce, panvica, taniere, príbory …..

Apartmán Viktória 5 je plne zariadený tak, aby spĺňal aj tie najvyššie kritériá na príjemný pobyt. Výhľad do lesa Vám zaručí kľud a ticho, Pri posedení na balkóne sa môžete započúvať do jeho príjemných zvukov.

K Apartmánu Viktória 5 je k dispozícii parkovacie miesto pod prístreškom.

Apartmán Viktória 5 prenajímam ako súkromná osoba prostredníctvom portálu Booking.com , kde sa nachádza aj rezervačný kalendár. Ak vám ale nevyhovuje táto forma rezervácie pošlite mi mail, prípadne využite kontaktný formulár na našich stránkach, kde uvediete Apartmán Viktória 5 ako predmet správy.

Na portáli Booking.comApartmán Viktória 5 hodnotenie 9,4 !

Booking.com :   https://www.booking.com/Share-EzrnWB

Navštívte aj moju facebookovú stránku: TU

A kam na výlety v Ružomberku – Hrabove a okolí ?

  • 0.9 km. Ski park Malinô Brdo. Lyžovanie. …
  • 1.5 km. Galéria Ľudovíta Fullu. Múzeá a história. …
  • 1.6 km. Liptovské múzeum v Ružomberku. …
  • 1.6 km. Skautské múzeum Václava Rubeša. …
  • 1.8 km. Čutkovská dolina. …
  • 2.0 km. Mauzóleum Andreja Hlinku. …
  • 2.0 km. Veľká skala – 918 m n.m. …
  • 2.0 km. Escape room Ružomberok.